Budżet Obywatelski Mazowsza - zagłosuj na projekt w mieście Pionki

Budżet Obywatelski Mazowsza - zagłosuj na projekt w mieście Pionki

Trwa głosowanie na projekty w Budżecie Obywatelskim. Zachęcamy do głosowania wszystkich mieszkańców naszego miasta. Na głosowanie poświęcisz tylko chwilę, a z efektów będziesz cieszyć się przez kolejne lata. Nie bądź obojętny! Twój głos jest ważny!

Drogi Mieszkańcu, możesz przyczynić się do rozwoju naszego miasta. Oddaj głos na projekt modernizacja chodnika przy ulicy J. Piłsudskiego w Pionkach w ramach Budżetu Obywatelskiego.

Głosowanie trwa od 26 października do 16 listopada. Oddając głos na nasz lokalny projekt, można będzie zagłosować jeszcze na jeden projekt ogólnowojewódzki. Wystarczy wejść na stronę bom.mazovia.pl, kliknąć „głosuj online” i wytypować swoich faworytów. Projekt modernizacji chodnika przy ul. Piłsudskiego w Pionkach znajdziesz pod adresem https://bom.mazovia.pl/projekt/126.

Sposób głosowania:

  1. Wejdź na stronę: https://bom.mazovia.pl/glosowanie
  2. Wybierz projekt z puli PODREGIONALNEJ: Projekt nr 125 MODERNIZACJA CHODNIKA PRZY ULICY PIŁSUDSKIEGO W PIONKACH

Oddaj głos na projekt.

W przypadku osób niepełnoletnich, zagłosować będzie mógł opiekun prawny. Osoby nieposiadające dostępu do telefonów oraz tabletów głos będą mogły oddać w siedzibie lub delegaturach Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego. Szczegóły dotyczące BOM oraz zasad głosowania znajdziesz pod adresem https://bom.mazovia.pl/wszystko-o-budzecie/glosowanie

Pamiętaj, każdy głos oddany na nasz lokalny projekt przybliża nas do wygranej. Wspólnymi siłami uda nam się osiągnąć sukces!

Przeczytaj również

Komentarze