Kabaret AGAT zaprasza na przezabawny spektakl „Nie dopinam się”

Kabaret AGAT zaprasza na przezabawny spektakl „Nie dopinam się”

Molier powiedział: „Jeśli potrafisz śmiać się z siebie: to najlepszy dowód, że masz poczucie humoru”. Panie z kabaretu AGAT poczucie humoru mają na najwyższym poziomie i dodatkowo potrafią zarazić śmiechem swoich odbiorców, a widzowie widowisk ich autorstwa zawsze mogą liczyć na świetną zabawę.

Kto chciałby poprawić sobie nastrój koniecznie musi przyjść na spektakl Amatorskiej Grupy Kabaretowej AGAT pt. „Nie dopinam się”, który odbędzie się w dniu 20 listopada 2022 roku (niedziela) o godzinie 16:00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Pionkach (sala widowiskowa ul. Zakładowa 5).

Amatorska Grupa Kabaretowa AGAT działa już od ponad ośmiu lat pod bacznym okiem Teresy Chmury. Każde przedstawienie to duża dawka śmiechu i dobrego humoru, ale przede wszystkim pełna widownia, a z każdym kolejnym spektaklem powiększa się grupa sympatyków rewelacyjnych pań z grupy AGAT. Autorskie skecze, przeróbki znanych i lubianych piosenek, ciekawa aranżacja oraz wspaniała gra aktorska, to gwarancja mile spędzonego czasu. Wchodząc na salę przed spektaklem każdy otrzymuje promesę wyjścia z wydarzenia w doskonałym humorze, po ogromnej dawce beztroskiego śmiechu, który jest najdoskonalszym lekarstwem na wszystkie troski, a przy okazji najprzyjemniejszym ćwiczeniem fizycznym.

Zapraszamy zatem do świetnej zabawy, bo ci, co rozśmieszają ludzi cenniejsi są od tych, co każą im płakać (Charles Chaplin).

Bezpłatne wejściówki do odbioru w kasie Miejskiego Ośrodka Kultury w Pionkach ul. Zakładowa 5.

 

Przeczytaj również