Nieoficjalne wyniki wyborów do Sejmu i Senatu

Nieoficjalne wyniki wyborów do Sejmu i Senatu

13 października wybieraliśmy swoich przedstawicieli do Sejmu i Senatu. W Pionkach frekwencja wyniosła 56,19% zgodnie z informacjami podanymi przez PKW.

W sumie oddaliśmy 8 207 głosów ważnych na 14 606 uprawnionych do głosowania. A tak głosowaliśmy na kandydatów z miasta Pionki:

  • NALEWAJKO Irena PSL – 350 głosów,
  • FIGURSKA Ewa SLD – 205 głosów,
  • SZEWCZYK Kalina Olga SLD – 51 głosów,
  • WARCHOŁ Marek KO – 229 głosów.

Głosy oddane w mieście Pionki na poszczególnych kandydatów do Sejmu/całkowita liczba oddanych głosów w okręgu:

Lista numer 1 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

  • MALISZEWSKI Mirosław Wojciech – 122/12 752,
  • GRABOWSKI Dariusz Maciej – 61/2 400,
  • JAWORSKA Bogusława Janina – 42/3 072,
  • DUSZYK Adam Benon – 20/1 523,
  • FIDOS Robert Sylwester – 9/1 277,
  • DOBOSZ Robert – 10/2 142,
  • MALEC Ewa – 23/1 593,
  • NALEWAJKO Irena – 350/849,
  • JAROSZEK-NOWAK Ilona Dorota – 13/708,
  • DUDEK Jadwiga – 9/634,
  • ŚLIFIRCZYK Mirosław – 9/1 042,
  • STOLARCZYK Agnieszka Barbara – 15/1 159,
  • WĘGRZECKA Maria Agnieszka – 1/803,
  • GĄSIOROWSKA Barbara Elżbieta – 3/874,
  • SINIARSKA Karolina Zofia – 2/206,
  • REJCZAK Krzysztof Leszek – 7/770,
  • GUMOWSKI Ireneusz – 0/949,
  • GOŁĄBEK Zbigniew – 20/1 432,

Lista numer 2 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • SUSKI Marek – 1 832/69 141,
  • FOGIEL Radosław Aleksander – 516/26 707,
  • KWIECIEŃ Anna – 392/23 670,
  • KOSZTOWNIAK Andrzej Tomasz – 594/12 619,
  • BĄK Dariusz – 112/12 494,
  • BIAŁECKA Ewa – 45/8 910,
  • GÓRSKA Agnieszka Beata – 78/9 134,
  • REJCZAK Jan – 70/2 783,
  • MARKOWSKA-BZDUCHA Ewa Iwona – 40/1 915,
  • MARGAS Leszek Tadeusz – 29/2 605,
  • MICHAŁOWSKA Aurelia Bogusława – 20/882,
  • PACZYŃSKA Dorota Jolanta – 19/1 610,
  • BUREK Karol – 18/2 440,
  • KOŁAGA Kinga Anna – 56/2 666,
  • DZIUBA Mariusz Jakub – 41/2 266,
  • MIERZEJEWSKI Łukasz – 151/8 367,
  • ŁUKASIEWICZ Marcin Wojciech – 60/3 023,
  • STRZEŻEK Jan Longin – 43/2 477,

Lista numer 3 - KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

  • FAJDEK Patryk – 331/12 045,
  • SITARSKI Ireneusz Robert – 141/2 692,
  • ŻYTKOWSKA-PRUS Anna Izabela – 59/1 876,
  • OLISZEWSKI Daniel – 10/1 461,
  • ZIEMNICKA Małgorzata Maria – 20/825,
  • FIGURSKA Ewa Anna – 205/978,
  • PERCZAK Judyta Ewa – 13/396,
  • SZEWCZYK Kalina Olga – 51/505,
  • JAGIEŁŁO Iwona Agnieszka – 22/739,
  • SZMIGIEL Piotr Adam – 15/630,
  • DRELA Beata Agnieszka – 10/273,
  • WICIK Karol Mariusz – 2/160,
  • GIZIŃSKI Bartosz Jakub – 6/409,
  • MALEC-ĆWIEK Edyta Jadwiga – 10/332,
  • GORYCKI Zygmunt – 1/155,
  • GRYCHTAL Sławomir Włodzimierz – 1/129,
  • KOSIEC Justyna Agnieszka – 7/341,
  • SOKOŁOWSKA Jolanta Monika – 39/948,

Lista numer 4 - KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ

  • SZEWCZYK Marek Wacław – 231/8 817,
  • NOWAK Dawid Stanisław – 45/1 996,
  • PADUCH Marzena Hanna – 37/1 063,
  • AMANOWICZ Krystian Adam – 19/944,
  • FORYŚ Rafał Jan – 22/985,
  • LECHOWSKI Krzysztof Grzegorz – 8/756,
  • DRABIK Alina – 10/699,
  • ANDUŁA Miłosz – 11/337,
  • LAGNER Ewelina – 19/417,
  • KUCHCIK Bartłomiej – 11/472,
  • RODZIEWICZ Bożena Danuta – 5/153,
  • KONOPSKI Mateusz Michał – 20/418,
  • ARASZKIEWICZ Martyna – 3/185,
  • SZYDŁO Dorota – 13/407,
  • KACA Maksymilian Przemysław – 8/602,
  • SZYMANOWSKA Dominika – 3/290,
  • BŁASZCZYK Marcin – 13/513,
  • KUMOREK Władysław Leszek – 8/670,

Lista numer 5 - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

  • KLUZIK-ROSTKOWSKA Joanna Grażyna – 825/19 320,
  • RUSZCZYK Leszek Jan – 99/6 910,
  • BIAŁKOWSKA Anna Maria – 78/6 938,
  • WOŹNIAK Małgorzata Anna – 29/1 286,
  • FRYSZTAK Konrad Mirosław – 252/ 11 996,
  • OZIĘBŁO Andrzej Jacek – 3/1 583,
  • NOWACKA Magdalena Beata – 28/1 614,
  • MACIĄG Mieczysław – 5/272,
  • ŁUKASIEWICZ Iwona Małgorzata – 4/269,
  • MAJCHER Bartłomiej Antoni – 9/550,
  • WARCHOŁ Marek – 229/484,
  • PAŁGAN Adam Paweł – 1/837,
  • KWIATKOWSKA Barbara – 14/473,
  • DENKIEWICZ Agnieszka Violeta – 6/260,
  • SZYMCZYK Mariola Izabela – 8/579,
  • KUTYŁA Wojciech Bogdan – 47/226,
  • SZCZEPANIAK Elżbieta Teresa – 4/195,
  • ŚMIETANKA Tomasz Józef – 100/3 657,

Lista numer 8 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY

  • DRZEWIŃSKI Piotr Michał – 11/543,
  • SKRZYPCZAK Iwona Maryla – 13/376,
  • MANIAK Jan – 0/161,
  • KOŁODZIEJSKI Paweł Konrad – 4/172,
  • SKIERCZYŃSKA Marzena Elżbieta – 4/145,
  • PAJĄK Mieczysław – 7/166,
  • PERLIKOWSKI Bogdan Marian – 1/51,
  • CZARNECKI Dominik – 4/179,
  • STECZOWICZ Bartłomiej Aleksander – 4/38,
  • SZELIGA Leszek – 0/102,
  • NOWAK Marcin Adam – 1/95,
  • CHODNICKA Aleksandra – 2/114,
  • BARTOSIAK Wiesława Anna – 0/57,
  • BARTYZEL Sylwia Anna – 0/58,
  • PAJĄK Aneta – 10/247,

Lista numer 9 - KOMITET WYBORCZY SKUTECZNI PIOTRA LIROYA-MARCA

  • CZERNIAK Hubert Stanisław – 35/1 464,
  • WAŚKIEWICZ Mateusz – 1/147,
  • KULITA Paweł – 4/134,
  • CIEŚLIK Janusz Michał – 1/141,
  • ARAK Michał Mirosław – 2/50,
  • JASIŃSKI Daniel Jarosław – 2/74,
  • ZGARDZIŃSKI Ariel – 2/61,
  • ZIĘBA Monika Maria – 3/117,
  • SZCZECIŃSKA Magdalena Grażyna – 2/61,
  • SZYMAŃSKA Aneta – 4/99,
  • JAŃCZYK Mariola Beata – 0/38,
  • BONIECKA Irmina Grażyna – 1/117.

Kandydaci do Senatu (wynik nieznany):

  • KOMOSA Elżbieta Agnieszka Komitet Wyborczy Konfederacja Wolność i Niepodległość,
  • MICHALSKA-WILK Marta Ewelina Koalicyjny Komitet Wyborczy Koalicja Obywatelska Po .N Ipl Zieloni,
  • SKURKIEWICZ Wojciech Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość.

źródło, fot.: PKW

Przeczytaj również

Komentarze