Otwarci na dialog – drużyna Kowalczyka wśród mieszkańców Pionek

Otwarci na dialog – drużyna Kowalczyka wśród mieszkańców Pionek

13 września kandydaci na radnych oraz Robert Kowalczyk ruszyli między mieszkańców by porozmawiać i zaprezentować siebie.

W czwartek od samego rana komitet wyborczy Roberta Kowalczyka zbierał podpisy poparcia dla kandydata na fotel burmistrza. Ich stanowisko cieszyło się dużym zainteresowaniem. Mieszkańcy w różnym wieku chętnie składali podpisy na listach i rozmawiali z kandydatami głównie o bieżących problemach miasta oraz proponowanych rozwiązaniach, bo jak obiecywali przy pierwszej prezentacji – to mieszkańcy mają decydować jak wyglądać będą Pionki i co jest im najbardziej potrzebne.

Komitet Wyborczy Wyborców Roberta Kowalczyka „Stawiamy na Pionki” jest pierwszym, który wyszedł oficjalnie na ulice naszego miasta by zaprezentować się w większym gronie. W czwartek zbierali podpisy przy skrzyżowaniu ulic Sienkiewicza i Leśnej oraz po południu przy ul. Boh. Studzianek. Jutro od godz. 8:00 pojawią się na bazarze Manhattan, a w sobotę – przy Placu Konstytucji 3 Maja oraz okolicach sklepu Lidl.

Robert Kowalczyk wraz ze swoim sztabem nie zwlekał z rozpoczęciem kampanii wyborczej – bonus za pierwszeństwo, a teraz kolej na pozostałych kandydatów. Kto w tym wyborczym peletonie spróbuje dogonić lidera?

Przeczytaj również

Komentarze