Pionki Finał WOŚP – prawie 51 tys. zł zebranych na ratowanie płuc po pandemii

Pionki Finał WOŚP – prawie 51 tys. zł zebranych na ratowanie płuc po pandemii

Tradycyjnie w Miejskim Ośrodku Kultury w Pionkach przy ul. Radomskiej 1 odbył się kolejny, 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Orkiestra gra w całej Polsce, za granicą, gra dla małych i dużych, w miastach, miasteczkach i niewielkich wsiach – wszędzie tam, gdzie okazanie serca drugiej osobie jest najwyższym dobrem.

W niedzielę od samego rana wielka akcja w całym mieście. Dzięki ogromnej empatii mieszkańcy łącznie przekazali na ten szczytny cel blisko 51 tys. zł, co stanowi dotychczasowy rekord WOŚP w Pionkach. Tyle pieniędzy trafiło do charakterystycznych puszek oraz podczas licytacji zorganizowanych w MOK.

Miejski Ośrodek Kultury w Pionkach, to sztab WOŚP, który od lat chce grać, pomagać, dzielić się dobrą energią. W tym roku nie mogło być inaczej. Mieszkańcy Pionek, którzy zawsze chętnie biorą udział w przygotowanych atrakcjach: licytacjach, koncertach, loteriach, pokazach itp. wrzucając przy okazji „grosik” lub dwa do puszki oznaczonej charakterystycznym czerwonym serduszkiem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, dorzucili do ratowania płuc po pandemii aż 50.923,77 zł.

Bez ekipy MOK, wolontariuszy, darczyńców, ofiarodawców – bez ludzi z sercem, nie udałoby się wesprzeć WOŚP kwotą, która przyczyni się do ratowania życia i zdrowia małych i dużych.

Przeczytaj również

Komentarze