Prace Tworzone Wiatrem

Prace Tworzone Wiatrem

22 lutego 2019 roku o godzinie 18:00 w Centrum Aktywności Lokalnej w Pionkach odbędzie się wieczór z poezją, czyli Wieczór Autorski Mariusza Adama Wiśniewskiego promujący wydanie Tomiku Wierszy jego autorstwa „Prace Tworzone Wiatrem”.

Mariusz Wiśniewski urodził się w Garbatce-Letnisko, ale swoje dzieciństwo oraz lata młodzieńcze spędził w Pionkach. Jest poetą z zamiłowania. „Prace tworzone wiatrem” to jego debiut poetycki. Wiersz „Stary człowiek”, czyli kilka słów o samym sobie, został przetłumaczony na ponad 30 języków. Każdy wiersz posiada grafikę tematyczną wykonaną przez Andrzeja „Semafora” Rylskiego. Posłowie do tomiku napisali – dziennikarz gazety Rzeczpospolitej, artysta, poeta – Konrad Sałagan z Warszawy, Adrian Szary – radomski poeta i Michał Budzisz – znany radomski artysta, Paweł Mosiołek – radomski wokalista, muzyk, który jednocześnie podczas Wieczorku zaśpiewa swoje największe przeboje.

Podczas wieczoru autorskiego będzie można nabyć tomik poezji jego autorstwa wraz z osobistą dedykacją.

Mariusz Adam Wiśniewski już w lutym rozpoczął kolejną pracę literacką – tym razem już nie tomik wierszy, a książkę częściowo biograficzną, która ukaże się dokładnie za dwa lata.

źródło, fot. Mariusz Wiśniewski

Przeczytaj również

Komentarze