Tomasz Łyżwa o blokowaniu wypowiedzi radnych

Tomasz Łyżwa o blokowaniu wypowiedzi radnych

Bezpośrednio po zakończeniu ostatniej w tej kadencji sesji swój głos sprzeciwu wobec zachowania radnych z tzw. koalicji wyraził także radny Łyżwa, który ma nadzieje, że po wyborach na fotelu burmistrza zasiądzie inna osoba.

Wniosek radnego Sokołowskiego zamyka usta radnym, którzy chcieli podsumować swoją kadencję, bo być może w takim składzie już się nie spotkamy, a raczej jest to bardzo prawdopodobne, że taki skład jest teraz w następnej radzie nie będzie. Pan burmistrz stworzył sobie taką koalicję, realizował swoje, niektóre dobre, projekty, ale niektóre nietrafione: cmentarz, inwestycje na stadionie, zwłaszcza saunarium.

Radny Tomasz Łyżwa uważa, że te pieniądze jakimi dysponowało miasto w ciągu tych 4 minionych lat można było wykorzystać dużo lepiej, np. zainwestować w budowę ulic tam, gdzie mieszkańcy od lat o nią proszą.

Fundujemy mieszkańcom rozrywkę. To też jest potrzebne, ale nie jest to na pierwszym miejscu. Mam taką nadzieję, że ten burmistrz nie będzie w następnej kadencji i państwo pójdziecie, zagłosujecie na swoich kandydatów. Gorąco namawiam żeby wybrać dobrych kandydatów aby ta następna rada już pięcioletnia lepiej rządziła miastem, lepiej te pieniądze pożytkowała dla mieszkańców miasta.

 

Przeczytaj również

Komentarze